×

* obowiązkowe pola

** dodanie serwisu www

Pomoc w pozbyciu się bólu i usprawnieniu narządu ruchu

Lux-Medica / Aura Clinic - Koźmińska 10 | 63-330 Dobrzyca | woj. wielkopolskie | : +48 781 552 074 | NIP: 6080016175 | REGON: 302745249

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Fizjoterapia to dziedzina, która pomaga w pozbyciu się bólu i odzyskaniu sprawności ruchowej. To szereg różnych działań zarówno wykonywanych przez człowieka, jak i za pomocą wyspecjalizowanego sprzętu medycznego. Zabiegi te usprawniają narząd ruchu, uśmierzają ból i stymulują organizm do lepszej i wydajniejszej pracy. Fizjoterapia to też pomoc w likwidowaniu stanów zapalnych, obrzęków i szybszym gojeniu się ran. Jeśli szukasz pomocy w tym zakresie, skorzystaj z usług firmy Lux-Medica, której specjalizacją jest właśnie fizjoterapia. Dobrzyca, Stawiszyn, Gizałki i Koźmin Wielkopolski to jedne z wielu miast, do których kierowana jest oferta. Jeśli mieszkasz na tych terenach lub w pobliżu, to umów wizytę, a bez problemu dotrze do Ciebie profesjonalny i doświadczony fizjoterapeuta. Dobrzyca to miasto, gdzie znajduje się gabinet stacjonarny, ale fizjoterapeuta dojedzie też do Stawiszyna, Gizałki i Koźmina Wielkopolskiego. Ofertę możesz podejrzeć, wchodząc na stronę internetową, która znajduje się pod adresem lux-medica.com.pl.

Fizjoterapia z dojazdem do pacjenta w Dobrzycy, Stawiszynie, Gizałkach i Koźminie Wielkopolskim

Interesuje Cię naprawdę dobry fizjoterapeuta i mieszkasz w Dobrzycy, Stawiszynie, Gizałkach lub Koźminie Wielkopolskim? Zamów specjalistę z gabinetu Lux-Medica. Przyjedzie do Ciebie z potrzebnym sprzętem i zapałem do pracy. Przy pierwszej wizycie ustali, co Ci dolega, jak bardzo rozległy jest problem i jakiego leczenia wymagasz. Przeprowadzenie dokładnego wywiadu jest kluczem do dalszej skutecznej fizjoterapii. Z czym warto, a nawet trzeba udać się do fizjoterapeuty? Przede wszystkim z wszelkiego rodzaju zwyrodnieniami, stanami zapalnymi i bólami stawów, a także przy zapaleniach ścięgien, uszkodzonych więzadłach oraz osteoporozie. Jeśli cierpisz z powodu schorzeń reumatycznych, neurologicznych lub skórnych, pomoże Ci właśnie fizjoterapia. Dobrzyca, Stawiszyn, Gizałki i Koźmin Wielkopolski - zapamiętaj nazwy tych miast i informację, że to właśnie tam otrzymasz fachową pomoc fizjoterapeuty. Zabiegi przez niego wykonywane pomagają w stanach napięciowych oraz przy chorobach mięśni. Jeśli któraś z tych dolegliwości nie daje Ci normalnie funkcjonować, koniecznie zadzwoń do Lux-Medica.

Pełny opis oferty: Fizjoterapia / Dobrzyca, Stawiszyn, Gizałki, Koźmin Wielkopolski.

Więcej informacji

www.lux-medica.com.pl
www.lux-medica.com.pl

gabinet@lux-medica.com.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

Podobne wpisy z tej kategorii:

Masażer grzejący. Szybki ratunek dla zmęczonych dłoni.

masażery dłoni


Najnowsze wpisy